Taurus

BEST SERİ

a

 

58mm genişliğinde,3mm et kalınlığında Avrupa standartlarında ideal cizgilere ve hatlara sahip, kendi içinde farklı boyutlanmalarda bir çok profile alternatif çözümler üretebilecek laminasyon ve kemerli çeşitleri ile desteklenmiş yeni bir dizayn.

 

ELİT SERİ

a

 

58 mm genişliğinde, 3mm et kalınlığında, 3ve 2 odacıklı seçenekleri ileri teknoloji ürünü çizgileri, üretim kalitesi, estetik cita dizaynı, tek cift ve üç cam seçenekleri ile özellikle toplu konutlar için ekonomik çözümdür. şifreleme ve maksimum güvenlik.

 

SİLVER SERİ
Tek tip destek sacı 27x29x27, kendinden gri contalı sistem, kasa ile ortakayıtı kaynatabilme imkanı, Diğer serilerle yumlu kullanım,ekonomik fiyat, 4 mm - 20 mm - 30 mm cam kullanabilme imkanı.

 

GOLD SERİ

a

 

Çift kanat sürme sistemi ile geniş görüş imkanı ve alternatifli açılım seçenekleri sayesinde ferah mekanlar yaratabilecek Gold serisi, özel tasarım fırça ve contaları ile mükemmel sızdırmazlık değerlerine sahiptir.

 

PLATİNUM SERİ

a

 

Tek tip destek sacı 30x30x30 (kasa - kanat - orta kayıt), Kendinden TPV gri contalı, 5 odacıklı sistem, 4mm - 20mm - 24mm - 30 mm - 33 mm ve 40 mm cam kullanabilme imkanıı, 2.8mm et kalınlığı.