Sürme Cam Balkon

SÜRME CAM BALKON, İSTENİLDİĞİNDE BALKONUNUZU TAMAMEN KAPATIP, İSTEDİĞİNİZDE TAMAMEN AÇABİLMENİZİ SAĞLAYAN BİR KAPATMA SİSTEMİDİR.
ESTETİK VE FONKSİYONEL BİR BALKON YARATMANIN EN ÖNDE GELEN ŞARTI UYGUN KAPAMA SİSTEMLERİDİR. MAKRO-WIN CAM KAPATMA SİSTEMİ ESTETİK VE FONKSİYONELLİĞİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE BİRLEŞTİREREK YAPI VEYA ZEVKİNİZE UYGUN RENK SEÇENEKLERİNİ SAĞLAR.

KOLAY KULLANIM
SÜRME SİSTEMDE CAMLAR SAĞA VE SOLA HAREKET EDER VE ALAN İÇİNDE KATLANMADIĞINDAN İÇ KISIMDA YER KAPLAMAZ. CAMLAR SAĞ VE SOLDAKİ CAMIN ARKASINA SIRALANIR VE HERHANGİ BİR GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YARATMADIĞI GİBİ KULLANIMI DA KOLAYDIR. CAMLAR KAPALI KONUMDAYKEN CAMLAR ARASINDA HERHANGİ BİR BAĞLANTI BULUNMADIĞINDAN ŞIK BİR GÖRÜNÜM SAĞLAR.

SU GEÇİRMEZ
CAMLAR ARASINDAKİ CONTALAR BİRBİRİNE GEÇEREK KAPANDIĞINDAN CAMLARDAN AKAN SULAR ALT RAYLARDAKİ KANALLARDA TOPLANIR VE TAHLİYE DELİKLERİNDEN DIŞARI ATILIR.

DARBELERE KARŞI DAYANIKLI
KULLANILAN CAMLAR 8MM TEMPERLİ CAM OLDUĞUNDAN DARBELERE DAYANIKLI OLUP, ESNEKLİK ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

DÜŞMEDEN TÖKEZLEMEDEN
RAY VE BAZALAR ALÜMİNYUM OLDUĞUNDAN PASLANMAYA KARŞI UZUN ÖMÜRLÜ OLUP; DÜŞMEDEN, TÖKEZLEMEDEN PROBLEMSİZ KULLANIM SAĞLADIĞI GİBİ RESTAURANT VB. YERLERDE DE KULLANIMA OLDUKÇA ELVERİŞLİDİR.

SARKMAZ
SÜRME SİSTEMDE CAMLAR AĞIRLIĞINI ALT RAYLARA VERDİĞİNDEN TAVANDA HERHANGİ BİR ESNEME VE SARKMAYA YOL AÇMADAN KOLAY KULLANIMI SAĞLAR.

SİNEKLİK VE PERDE TAKILABİLİR
SÜRME SİSTEMDE CAMLAR ALAN İÇERSİNDE KATLANMADIĞINDAN PERDE VE TÜL KULLANIMINA DA UYGUNDUR.